İçeriğe geç

İntihar

Kalbinin kırıldığı her dakika, kazanamayacağını düşündüğün her an , ölüyorum dediğin o anda ne kadar yanlış düşündüğünün farkında mısın? Tüm bunlar klasik sözler gibi gelmesin sana. Mantığınla düşün hak vereceksin.

Kalbinin kırıldığı her dakika, kazanamayacağını düşündüğün her an , ölüyorum dediğin o anda ne kadar yanlış düşündüğünün farkında mısın? Tüm bunlar klasik sözler gibi gelmesin sana. Mantığınla düşün hak vereceksin.

Neden sen zarar göresin?

Zaten kırılmışsın; öldün öleceksin öyle yanıyor canın, bitmişsin de biraz. Hala kendine zarar vermeyi düşünecek kadar aptal olamazsın. İğrenç kalpli insanların yaptıkları kötülükler yüzünden sen ölemezsin. Sen bu değilsin. Sen çabalarsın. O düşünce aklına girene kadar sen hep çabaladın. Şimdi o gelince aklına hayatın kolay yolunu bulmuş gibi, kalbini ne zaman hissetsen çabalamak değil ölmek geliyor aklına. Seni hasta etmişler. İyileşmeye çalışmak yerine öleyim de bitsin diyorsun.

Ah güzel insan, yaşamadığın şey kalmamış, şanssızsın sanki, ya da yanlış aileye getirmiş sahte leylekler seni.yanlış insana rast gelmişsin.

O güzelim hislerini, olmaması gereken bir insanda yitirmişsin.

Damarlarındaki kanı taşıyamaz olmuşsun, yaşamak dahi ağır gelmiş sana o kara bulutlardan sonra.

Ölmen gerektiğini kazımışsın aklına. Boş bir zamanın yok, çok meşgulsün. Nasıl yapsan kim duyar, kim haberdar olur ölümünden? Sen gittikten sonra kim sular çiçeklerini, gökyüzünde seni gözetmek için var olan yıldızın kimi izler geceleri?

Değer mi bir daha o sokaktan geçememeye? Değer mi o kediyi sevememeye? Değer mi tekrar yağmurda ıslananamaya, düşememeye, seni seven insanları seninle birlikte öldürmeye?

O kadar kötü insan varken, iyiler zaten hep ölüyorken bi de sen eksilme dünyanın hala çiçekli yanından.

Seni kıranı öldür kendi içinde. Öyle bir öldür ki; sen o kadar yok etmişken onu kendi benliğinde, utansın dünyadaki varlığından. Öyle sahici yok et ki onu, hala yaşarken utansın yaşayışından. Bırak o ölsün canlıyken defalarca. Bırak o geçirsin ruhunu ilmekten. Sen ona, ve tüm dünyaya inat en güzel şekilde yaşa.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir