İçeriğe geç

Geçmişte,Şuan ve Gelecekte Nasıl Yaşanır?

Kendimi geliştirmek istiyorum.Geçmişte yaşananları bir kenara bırakıp gelecekte yaşamak istiyorum. Yeni bir güne başlamak istiyorum. Unutulmamak istiyorum. Onca yıl yaşayıp unutulup gitmek biraz koyar yani o yüzden bir şeyleri başarmak istiyorum bu blog o adımlardan biri işte. Buna dayalı olmak üzere bir kaç fikrim var diyebilirim bunları sıralamak istiyorum açıkcası ama tam olarak nasıl sıralarım pek bilemiyorum. Ama sıralamayı deniyeceğim.

Angel

  • Amacına, Hedefine ulaşmak için yapabildiğini yap.
  • Duygularının yüzüne yansımasına izin ver sonuçta hepimiz insanız ve duygularımızı dışa vurmak için bu yöntem en etkili yöntemlerden biri.
  • Günlük tut veyahut benim gibi blog yaz kesinlikle sonuçta internet uçsuz bucaksız bir yer kim bilir kim veya ne zaman bu yazıları kim bulucak unutma söz uçar yazı kalır.
  • Eleştiriler? elbette eleştirilere açık olmamız lazım ki kendimizi ilerletelim.
  • Dinlere veyaenerjilere falan pek inandığım söylenemez ama kendini iyi hissediyorsan neden yapmayasın yap gitsin.
  • Zamanını yapıcı bir şekilde değerlendir ne yapmak istiyorsan onu yap aslında ama tamamen de bağlarını bırakma sonra tutması zor oluyor 🙂

Bunlar elbette sadece ufak bir kısmı boş vaktim oldukça buraları ziyaret edicem çoğunlukla kendine hedefler koymayı unutma bu arada hedef koymadan nereye ulaşırsın orayı bende bilemem tam olarak görmedim görecek miyim hiç bir fikrim yok ama hayat süprizlerle dolu birisi,bir şey bile o bile şaşırtabilir sizi umudu kesmeyin sizi seviyorum.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir